ثبت نام از پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی (مرحله تکمیل ظرفیت نیمسال دوم-بهمن ماه) کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1399

دانشگاه خیام در یک نگاه
۰۵۱-۳۵۱۵۶
ثبت نام از پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی (مرحله تکمیل ظرفیت نیمسال دوم-بهمن ماه) کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1399
دانشگاه خیام / اطلاعیه ها
بخش اول: شرایط ثبت نام

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان مذکور می رساند به منظور حفظ سلامتی شما عزیزان در شرایط خاص ناشی از بیماری ویروس کرونا، این دانشگاه ترتیبی اتخاذ نموده که بتوانید مراحل ثبت نام و حضور در کلاس های آموزشی را به صورت الکترونیکی انجام دهید. لذا با توجه به شیوه نامه زیر از روز دوشنبه 1399/11/13 تا پنجشنبه 1399/11/16 نسبت به ثبت نام غیر حضوری اقدام فرمایید.


بخش دوم: مدارک مورد نیاز ثبت نام
داوطلبان جهت ثبت نام الکترونیکی باید اسکن یا عکس از اصل مدارک زیر را با کیفیت بالا و وضوح کافی در سیستم بارگذاری نمایند:
1. شناسنامه عکس دار، صفحه اول تا سوم
2. کارت ملی پشت و رو
3. یک قطعه عکس تمام رخ رنگی 3*4 با زمینه روشن ( عکس خانم ها با حجاب کامل و بدون آرایش باشد )
4. اصل یا گواهی موقت دوره کاردانی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره کاردانی قید شده باشد.
تبصره: پذیرفته شدگانی که به هر دلیلی قادر به ارائه اصل مدرک کاردانی (فوق دیپلم) نمی باشند، لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ کاردانی (فوق دیپلم) مبنی بر فراغت از تحصیل ارائه نمایند. (معدل و تاریخ فارغ التحصیلی باید در گواهی قید گردد.)
5. اصل حکم مرخصی سالانه برای کارمندان دولت یا موافقت رسمی بدون قید و شرط از سازمان متبوع
6. پذیرفته شدگان پسر جهت نظام وظیفه بایستی یکی از موارد ذیل را ارائه نمایند:
الف - نامه مربوط به نظام وظیفه دوره کاردانی
ب - اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم
ج - پذیرفته شدگانی که در حال خدمت وظیفه عمومی می باشند با نامه ای که از این دانشگاه دریافت خواهند نمود، در صورتی که محل خدمت آنان موافقت خود را جهت ترخیص از خدمت اعلام نمایند می توانند نسبت به ثبت نام و تحصیل خود اقدام نمایند.
توجه : برداران مشمول جهت دریافت فرم درخواست معافیت تحصیلی پس از بارگذاری مدارک مربوطه و تایید کارشناس ثبت نام، روز بعد در ساعت اداری ۱۴-۸ به دانشگاه خیام، کتابخانه برادران (آقای ملازاده) مراجعه نمایند.


پس از ثبت نام موقت ارائه اصل مدارک فوق به همراه کپی در تاریخ تعیین شده که از طریق پیامک به شما ارسال می گردد توسط خود پذیرفته شده به دانشگاه الزامی می باشد.

بخش سوم: پرداخت شهریه
در زمان ثبت نام قسمتی از شهریه بصورت علی الحساب دریافت و مابقی شهریه پس از انتخاب واحد در طول ترم بصورت اقساطی (طی دو قسط) و یا نقد توسط دانشجو پرداخت خواهد شد.
شهریه علی الحساب رشته های مهندسی : ۱۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال (یک میلیون و صد هزار تومان)
شهریه علی الحساب رشته های غیر مهندسی : ۸/۰۰۰/۰۰۰ ریال (هشتصد هزار تومان)
* درصورت بروز هرگونه مشکل جهت پرداخت شهریه، با شماره های درج شده ذیل تماس حاصل فرمائید.
051-35156201
051-35156202
051-35156203
051-35156204
ثبت توسط : مرکز آمار، اطلاعات و امور رایانه ای تعداد بازدید : ۴۳۹۶ مشاهده نسخه چاپی اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی