ثبت نام از پذیرفته‌شدگان در آزمون تکمیل ظرفیت(نیمسال دوم-بهمن ماه) کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399

دانشگاه خیام در یک نگاه
۰۵۱-۳۵۱۵۶
ثبت نام از پذیرفته‌شدگان در آزمون تکمیل ظرفیت(نیمسال دوم-بهمن ماه) کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399
دانشگاه خیام / اطلاعیه ها
بخش اول: شرایط ثبت نام

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان مذکور می‌رساند به منظور حفظ سلامتی شما عزیزان در شرایط خاص ناشی از بیماری ویروس کرونا، این دانشگاه ترتیبی اتخذ نموده که بتوانید مراحل ثبت نام و حضور در کلاس‌های آموزشی را به صورت الکترونیکی انجام دهید. لذا با توجه به شیوه نامه‌ زیر از روز یک شنبه مورخ 1399/10/21 تا روز چهارشنبه مورخ 1399/10/24 نسبت به ثبت نام غیرحضوری اقدام فرمائید.


بخش دوم: مدارک مورد نیاز ثبت نام
داوطلبان جهت ثبت نام الکترونیکی باید اسکن یا عکس از اصل مدارک زیر را با کیفیت بالا و وضوح کافی در سیستم بارگذاری نمایند:
1. شناسنامه عکس دار، صفحه اول تا سوم
2. کارت ملی پشت و رو
3. یک قطعه عکس تمام رخ رنگی 3*4 با زمینه روشن ( عکس خانم ها با حجاب کامل و بدون آرایش باشد )
4. پذیرفته شدگان پسر جهت نظام وظیفه بایستی یکی از موارد ذیل را ارائه نمایند:
الف - كارت پايان خدمت یا معافیت و یا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه پذیرفته شدگان مرد را مشخص نماید
ب - برگه معافيت موقت پزشكي بدون غيبت در مدت اعتبار آن
ج - برگه اعزام به خدمت بدون غيبت كه تاريخ اعزام آن سپري نشده باشد.
د - برای داوطلبان مرد مشمول، نامه معرفی به وظیفه عمومی ناجا از سوی دانشگاه مقطع کارشناسی مبنی بر فارغ التحصیلی
توجه : برداران مشمول جهت دریافت فرم درخواست معافیت تحصیلی پس از بارگذاری مدارک مربوطه و تایید کارشناس ثبت نام، روز بعد در ساعت اداری ۱۴-۸ به دانشگاه خیام، کتابخانه برادران (آقای ملازاده) مراجعه نمایند.
5. مدارک تحصیلی لازم جهت ثبت نام:
1-اصل مدرک دوره کارشناسی و یا گواهی موقت فارغ التحصیلی مورد تائید وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد.
1-1-پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی نمی باشند لازم است اصل گواهی تائید شده توسط دانشگاه محل اخذ مدرک کارشناسی که در آن قید شده باشد اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تائید وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی می باشد (این فرم در اطلاعیه اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 که در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر گردیده ،نیز درج شده است)
1-2- آن دسته از پذيرفته‌شدگاني كه در زمان اعلام نتايج اوليه و تكميل فرم انتخاب رشته (مورخ 1399/06/15 لغايت 1399/06/18) دانشجوي سال آخر بوده‌اند و حداكثر تا تاريخ 1399/07/30 فارغ‌التحصيل مي‌شوند، دانشجوي سال آخر شناخته شده و لازم است فرم معدل دانشجويان سال آخر مندرج در صفحه44دفترچه راهنماي (شماره 1) يا صفحه 423دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره ‌2) را از دانشگاه محل فارغ‌التحصيلي دوره كارشناسي دريافت و آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه محل قبولي ارائه نمايند
1-3- گواهي‌ تاييد شده‌ توسط دانشگاه‌ يا موسسه‌ آموزش‌ عالي‌ محل‌ اخذ كارشناسي‌ (ليسانس‌) براي‌ آن‌ دسته‌ از متقاضیانی كه‌ با توجه‌ به‌ مفاد آيين‌نامه پذيرش با آزمون استعدادهاي درخشان به شماره 77897/21 مورخ 1393/05/05 شوراي هدايت استعدادهاي درخشان وزارت‌ علوم‌، تحقيقات‌ و فناوري‌ با امتياز‌ رتبه‌ اول‌ پذيرفته‌ شده‌اند.
2--اصل مدرک یا گواهی موقت کاردانی و ریزنمرات کاردانی برای فارغ التحصیلان کارشناسی ناپیوسته
*پذیرفته شدگانی که در مدرک دوره کارشناسی آنها معدل درج نشده لازم است به همراه مدرک کارشناسی ریز نمرات فارغ التحصیلی ارائه نمایند.


پس از ثبت نام موقت ارائه اصل مدارک فوق به همراه کپی در تاریخ تعیین شده که از طریق پیامک به شما ارسال می گردد توسط خود پذیرفته شده به دانشگاه الزامی می باشد.

بخش سوم: پرداخت شهریه
در زمان ثبت نام قسمتی از شهریه بصورت علی الحساب دریافت و مابقی شهریه پس از انتخاب واحد در طول ترم بصورت اقساطی (طی دو قسط) و یا نقد توسط دانشجو پرداخت خواهد شد.
شهریه علی الحساب رشته های مهندسی و غیرمهندسی : ۱6/۰۰۰/۰۰۰ ریال (یک میلیون و ششصد هزار تومان)
* درصورت بروز هرگونه مشکل جهت پرداخت شهریه، با شماره های درج شده ذیل تماس حاصل فرمائید.
051-35156201
051-35156202
051-35156203
051-35156204
ثبت توسط : مرکز آمار، اطلاعات و امور رایانه ای تعداد بازدید : ۷۰۹۸ مشاهده نسخه چاپی اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی