ثبت نام از پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته سال تحصیلی 1400

دانشگاه خیام در یک نگاه
۰۵۱-۳۵۱۵۶
ثبت نام از پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته سال تحصیلی 1400
دانشگاه خیام / اطلاعیه ها


ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به پذیرفته‌شدگان گرامی دانشگاه خیام، لطفا قبل از اقدام برای ثبت نام ابتدا مدارک مورد نیاز را تهیه و سپس از روز شنبه 1400/07/03 لغایت روز سه شنبه 1400/07/06 اقدام به ثبت نام الکترونیکی نمایند؛ لازم است اسکن یا عکس با کیفیت بالا از اصل مدارک زیر با وضوح کافی در پرتال دانشجویی بارگذاری شود.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام

1- شناسنامه عکس دار، صفحه اول تا سوم دانشجوی (ایرانی)/گذرنامه(غیر ایرانی)
2- کارت ملی
3- عکس تمام رخ رنگی 4*3 با زمینه روشن تهیه شده در سال جاری ( عکس خانم ها با حجاب کامل و بدون آرایش باشد ) و در زمان تحویل مدارک ارائه شش قطعه عکس الزامی می باشد.
4- اصل یا گواهی مدرک کاردانی(فوق دیپلم) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره کاردانی قید شده باشد در صورتی که در مدرک کاردانی معدل قید نشده باشد ارائه ریزنمرات نیز الزامی می باشد.
تبصره: برای آن دسته از پذیرفته شدگانی که ارائه اصل یا گواهی مدرک کاردانی امکان پذیر نباشد لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کاردانی مبنی بر فراغت از تحصیل ارائه نمایند. (معدل و تاریخ فارغ التحصیلی باید در گواهی قید گردد.)
5- اصل حکم مرخصی سالانه برای کارمندان دولت یا موافقت رسمی بدون قید و شرط از سازمان متبوع
6- پذیرفته شدگان پسر جهت مشخص شدن وضعیت نظام وظیفه بایستی یکی از موارد ذیل را ارائه نمایند:
    الف - اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم هوشمند
    ب - برگه معافیت موقت هولوگرام داربدون غیبت در مدت اعتبار آن
    پ - برداران مشمول جهت ثبت درخواست معافیت تحصیلی خود بایستی از طریق سایت سازمان وظیفه عمومی ناجا به آدرس https://www.vazifeh.police.ir قسمت خدمات الکترونیکی اقدام نمایند و سپس در روز تحویل مدارک ثبت نام به سالن اجتماعات 2 دانشگاه (آقای ملازاده) جهت تایید اطلاعات و دریافت رسید مراجعه نمایند.
ضمنا فیلم راهنمای درخواست معافیت تحصیلی در سایت وظیفه عمومی ناجا قسمت آموزش درج شده است.لطفا برای انجام مراحل ثبت نام اینجا کلیک نمایید.توجه: پس از ثبت نام موقت ارائه اصل مدارک فوق به همراه دو برگ کپی در تاریخ تعیین شده که از طریق پیامک به شما ارسال می گردد توسط خود پذیرفته شده به دانشگاه الزامی می باشد.

ثبت توسط : مرکز آمار، اطلاعات و امور رایانه ای تعداد بازدید : ۸۲۱۷ مشاهده نسخه چاپی اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی