کارگاه آموزشیGAMS

دانشگاه خیام در یک نگاه
۰۵۱-۳۵۱۵۶
کارگاه آموزشیGAMS
دانشگاه خیام / اخبار

نرم افزاز گمز به عنوان یک ابزار قدرتمند و فراگیر برای حل مدل های ریاضی حتی در ابعاد بزرگ روز به روز نقش پررنگ تری در رشته های مهندسی از جمله مهندسی صنایع ایفا می کند . در واقع هنگامی که با مسائل مختلفی که نیاز به تصمیم گیری بهینه با محدودیت زمان ، هزینه و منابع داشته باشد ، مواجه شویم پس از مدل سازی اولیه برای حل این مسائل و بدست آوردن پاسخ بهینه به سراغ این نرم افزار می رویم و با کدنویسی در آن به جواب بهینه ی مورد نظر دست می یابیم. کارگاه آموزشی گمز با توجه به نیاز و در راستای رشد علمی دانشجویان صنایع در اسفند ماه 1396 توسط آقای رجبی از دانشجویان کارشناسی صنایع دانشگاه خیام برگزار گردید.

 نرم افزاز گمز به عنوان یک ابزار قدرتمند و فراگیر برای حل مدل های ریاضی حتی در ابعاد بزرگ روز به روز نقش پررنگ تری در رشته های مهندسی از جمله مهندسی صنایع ایفا می کند . در واقع هنگامی که  با مسائل مختلفی که نیاز به تصمیم گیری بهینه با محدودیت زمان ، هزینه و منابع داشته باشد ، مواجه شویم پس از مدل سازی اولیه برای حل این مسائل و بدست آوردن پاسخ بهینه به سراغ این نرم افزار می رویم و با کدنویسی در آن به جواب بهینه ی مورد نظر دست می یابیم.

کارگاه آموزشی گمز با توجه به نیاز و در راستای رشد علمی دانشجویان صنایع در اسفند ماه 1396  توسط آقای رجبی از دانشجویان کارشناسی صنایع دانشگاه خیام برگزار گردید.
 

ثبت توسط : مرکز آمار، اطلاعات و امور رایانه ای تعداد بازدید : ۱۲۳۴ مشاهده نسخه چاپی اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی