ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته

دانشگاه خیام در یک نگاه
۰۵۱-۳۵۱۵۶
ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته
دانشگاه خیام / ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته

ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به پذیرفته‌شدگان گرامی دانشگاه خیام، لطفا ابتدا مدارک مورد نیاز را تهیه و سپس از روز یکشنبه 13 اسفندماه 1402 لغایت روز چهارشنبه 16 اسفندماه اقدام به ثبت نام الکترونیکی و تحویل مدارک نمایید؛ لازم است اسکن یا عکس با کیفیت بالا از اصل مدارک زیر با وضوح کافی در پرتال دانشجویی بارگذاری شود.


مدارک لازم جهت ثبت نام
1- شناسنامه عکس دار، صفحه اول تا سوم، دانشجوی (ایرانی)/گذرنامه(غیر ایرانی)
2- کارت ملی
3- عکس تمام رخ رنگی 4*3 با زمینه روشن تهیه شده در سال جاری ( عکس خانم ها با حجاب کامل و بدون آرایش باشد ) و در زمان تحویل مدارک ارائه چهار قطعه عکس الزامی می باشد.
4- اصل یا گواهی مدرک کاردانی(فوق دیپلم) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره کاردانی قید شده باشد؛ در صورتی که در مدرک کاردانی معدل قید نشده باشد ارائه ریزنمرات نیز الزامی می باشد.
* تبصره: برای آن دسته از پذیرفته شدگانی که ارائه اصل یا گواهی مدرک کاردانی امکان پذیر نباشد لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کاردانی مبنی بر فراغت از تحصیل ارائه نمایند. (معدل و تاریخ فارغ التحصیلی باید در گواهی قید گردد.)
5- اصل حکم مرخصی سالانه برای کارمندان دولت یا موافقت رسمی بدون قید و شرط از سازمان متبوع
6- ویژه برادران:
      1- کارت پایان خدمت
      2- کارت معافیت دائم
      3 -برگه اعزام به خدمت بدون غیبت که تاریخ اعزام آن نگذشته باشد.
      4- اصل برگه معافیت موقت هولوگرام دار بدون غیبت در مدت اعتبار آن.
      5- برای داوطلبان مرد مشمول، نامه معرفی به نظام وظیفه از سوی دانشگاه مقطع کارشناسی که از تاریخ فراغت از تحصیل آنان تا زمان ثبت نام بیش از یک سال تحصیلی نگذشته باشد.
      * برادران مشمول جهت ثبت درخواست معافیت تحصیلی خود بایستی از طریق سایت سازمان وظیفه عمومی ناجا  قسمت خدمات الکترونیکی اقدام نمایند و سپس در زمان ثبت نام الکترونیکی، تصویر رسید درخواست معافیت تحصیلی خود را در قسمت مدرک نظام وظیفه بارگذاری نمایند. ضمناً فیلم راهنمای درخواست معافیت تحصیلی در سایت وظیفه عمومی ناجا قسمت آموزش قرار داده شده است.

توجه: پس از ثبت نام موقت ارائه اصل مدارک فوق به همراه دو برگ کپی که در تاریخ تعیین شده از طریق پیامک به شما اعلام می گردد توسط خود پذیرفته شده به دانشگاه الزامی می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر از ساعت 8 لغایت 14:30 با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل نمایید.
05135156139 اداره آموزش
05135156130 اداره آموزش
05135156204 امور مالی
05135156140 وام دانشجویی و خوابگاهثبت توسط : مرکز آمار، اطلاعات و امور رایانه ای تعداد بازدید : ۲۱۴۰ مشاهده نسخه چاپی اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی