جشن بزرگ دانشجویی (ویتامین+ D) به مناسبت روز دانشجو توسط حوزه بسیج دانشجویی

دانشگاه خیام در یک نگاه
۰۵۱-۳۵۱۵۶
جشن بزرگ دانشجویی (ویتامین+ D) به مناسبت روز دانشجو توسط حوزه بسیج دانشجویی
دانشگاه خیام / اخبار

قطعا روز دانشجو و برگزاری مراسم گرامیداشت روز دانشجو باید با هدف اصلی جنبش دانشجویی که همان؛ ضدیت با استکبار، کمک به پیشرفت کشور، کمک به اتحاد ملی، کمک به پیشرفت علم، حضور و شرکت در مبارزه و پیکار همگانیِ ملت ایران برای غالب آمدن بر توطئه‌ها و بر دشمنی‌ها است هم خوانی داشته باشد؛ اما این اهداف باید در قالبی درست به مخاطب ارائه گردد، به همین مناسبت با تصویب شورای فرهنگی دانشگاه و هماهنگی معاونت دانشجویی و فرهنگی، حوزه بسیج دانشجویی شهدای خیام جشن دانشجویی « ویتامین+D » را با ارائه برنامه‌های مختلف از جمله مروری بر زندگی سه دانشجوی شهید درسال 1332(احمد قندچی، مصطفی بزرگ نیا و آذر شریعت رضوی)، مسابقه، شعبده بازی، طنز و برنامه های متنوع دیگر در روز یکشنبه 17 آذرماه 1398 ساعت 12در محل سالن ورزشی ساختمان مهندسی برگزار کرد. در این جشن بیش از 1000 نفر از دانشجویان ثبت نام نموده  بودند که با آماده سازی سالن و با مفروش نمودن بیش از 100 تخته فرش 3 ×4 (قالی) و هزار عدد صندلی علاوه بر صندلیهای تماشاچیان سالن و همچنین برپایی و پوشش رسانه ای همراه با صوت و تصویر، نور و غیره این جشن برگزار گردید. 

در این جشن جمع کثیری از دانشجویان، اساتید، کارکنان، معاونت ها و مدیران و ریاست دانشگاه حضور داشتند. علیرضا یونجی (داور برنامه میدون) و عضو مجمع عالی واردات کشور از میهمانان و سخنرانان این برنامه بود که متاسفانه به حضور درجشن نرسید. این جشن با استقبال زیاد دانشجویان همراه بود.  


                      حوزه بسیج دانشجویی/ معاونت فرهنگی و دانشجویی    ثبت توسط : مرکز آمار، اطلاعات و امور رایانه ای تعداد بازدید : ۲۶۴۴ مشاهده نسخه چاپی اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی